Количката е празна


Био краставици "Гергана" - очкавайте през май Био краставици "Гергана" - очкавайте през май
Връхчета коприва Връхчета коприва
Био репички Био репички

Био лозови листа - очаквайте през юни Био лозови листа - очаквайте през юни
Био вишни Био вишни
Био тиквички - очаквайте през май Био тиквички - очаквайте през май

Био тученица - очквайте през май Био тученица - очквайте през май
Био киселец Био киселец
Био  листа от червено цвекло Био листа от червено цвекло

Био кейл Био кейл 4,70 лв.
Био лук Био лук 3,80 лв.
Био салатка зелена Био салатка зелена

Био моркови Био моркови
Био бакла - очаквайте през май Био бакла - очаквайте през май
Био магданоз Био магданоз

Био копър Био копър
Био мента Био мента
Био джоджен - сушен Био джоджен - сушен

Био маточина Био маточина
Био салвия /градински чай/ Био салвия /градински чай/
Био френско грозде микс Био френско грозде микс

Био зелен  чесън Био зелен чесън 3,40 лв.
% Био картофи - средни-едри Био картофи - средни-едри 6,20 лв. 4,80 лв.
Нов Био зелен фасул - очаквайте през юни Био зелен фасул - очаквайте през юни

Био салатка червена Био салатка червена
Био патладжан - очаквайте през юни Био патладжан - очаквайте през юни
Био френско грозде бяло Био френско грозде бяло

Био босилек - сушен Био босилек - сушен 2,60 лв.
Био чубрица - очаквайте през юни Био чубрица - очаквайте през юни
Био  бейби спанак Био бейби спанак 4,80 лв.

Био домати - очаквайте през юни Био домати - очаквайте през юни
Био зелен пипер - очаквайте през юни Био зелен пипер - очаквайте през юни
Био бейби морковчета Био бейби морковчета 3,80 лв.

Био лют пипер Био лют пипер
Био чушки червени - очаквайте през юли Био чушки червени - очаквайте през юли
Био зеле - очаквайте през май Био зеле - очаквайте през май

Био Мащерка Био Мащерка
Сезонна кошница Сезонна кошница 47,00 лв.
Био карфиол - очаквайте през септември Био карфиол - очаквайте през септември

Био броколи - ограничено количество Био броколи - ограничено количество
Био зелен лук Био зелен лук 3,10 лв.
Био рукола Био рукола 4,80 лв.

Нов Голяма Сезонна Кошница Голяма Сезонна Кошница 75,00 лв.
Био манголд Био манголд
Био фенел - малки глави с листа Био фенел - малки глави с листа

Био целина Био целина
Нов Био ряпа- бяла Био ряпа- бяла 4,80 лв.
Био  праз Био праз 4,70 лв.

Био черна ряпа Био черна ряпа
Био спанак Био спанак 5,80 лв.
Био червено цвекло Био червено цвекло 5,70 лв.

Био пащърнак - очаквайте през май Био пащърнак - очаквайте през май
Био жълти сливи Био жълти сливи
Цвят от тиквички 10 бр Цвят от тиквички 10 бр

Био фенел - листа Био фенел - листа 2,80 лв.
Био девисил Био девисил
Био грах с шушулка - очаквайте през май Био грах с шушулка - очаквайте през май

Био череши Био череши
Нов Био кориандър Био кориандър
Био салата  "Айсберг" Био салата "Айсберг"

Нов Био брюкселско зелe Био брюкселско зелe
Био царевица - сорт Конски зъб - очквайте през юли Био царевица - сорт Конски зъб - очквайте през юли
Био босилек лилав Био босилек лилав

Нов Био целина глава Био целина глава
Нов Био лобода Био лобода
Копф салатка - малка Копф салатка - малка

Нов Био сини сливи Био сини сливи
Био лук червен - очкавайте през юли Био лук червен - очкавайте през юли
Био цикория Био цикория

Нов Пакет био праз- 5 връзки Пакет био праз- 5 връзки 19,00 лв.
Био тиква - посочете килограми Био тиква - посочете килограми
Нов Био малки салатки -  пакет Био малки салатки - пакет

Био спанак - 1 кг Био спанак - 1 кг
Био корнишони - очаквайте през май Био корнишони - очаквайте през май
Био ягоди Био ягоди

Био картофки - дребни Био картофки - дребни 2,80 лв.
% Био картофи - 5 кг Био картофи - 5 кг 22,00 лв. 20,00 лв.
Нов Био ряпа- бяла, дълга Био ряпа- бяла, дълга 4,00 лв.

Био земна ябълка - очаквайте през есента Био земна ябълка - очаквайте през есента
Репички "френска закуска" Репички "френска закуска"
% Микс бейби листенца Микс бейби листенца 5,50 лв. 4,90 лв.

Био хрян Био хрян
Био маруля Био маруля
Био чорбаджийски чушки - очаквайте през юни Био чорбаджийски чушки - очаквайте през юни

Нов Био естрагон Био естрагон
Нов Био чери домати - очаквайте през май Био чери домати - очаквайте през май
Нов Био риган Био риган

Нов Био рукола- пакет от 300 грама Био рукола- пакет от 300 грама 12,00 лв.
Нов Био лук глави - 2 кг Био лук глави - 2 кг 11,00 лв.
Нов Био дръжкова целина Био дръжкова целина

Нов Био Ябълки Био Ябълки
Нов Био бял боб едър Био бял боб едър 9,50 лв.
Нов Био боб - дребничък Био боб - дребничък 9,50 лв.